מדריכי המרכז

מדריכי המרכז הישראלי לאייקידו הוסמכו בהוראת אייקידו ובעלי ניסיון עשיר בהדרכה. לכל מדריך צורת הדרכה והסתכלות מעט שונות, עם זאת המוטיב המשותף הוא סגנון האייקידו אותו אנו מתרגלים. כל מדריכי המרכז עושים את המרב בכדי לאפשר לכל אחד ואחת להרגיש בבית במהלך השיעורים ודוחפים לשיפור מתמיד, בהתאם לרמה של כל מתאמן/ת.

"אני מאמין שאייקידו הוא כלי נהדר, כלי שבעזרתו עשיתי (וממשיך לעשות) שינויים גדולים וחשובים לשיפור חיי: החל מפעילות פיזית בריאה ומהנה, דרך הבנה טובה יותר של הצורה בה אני מתקשר עם הסביבה, שינוי גישה, אסרטיביות ועוד. אני מוצא באייקידו מצפן, בי"ס ומעבדה לחקר החיים."

אלי לרמן – דאן 6

מדריך קבוצות רעננה 1 ו-2 וקבוצת כפר סבא 2

"כשאני עולה למזרן להדריך ולהתאמן אני משתדל לקחת איתי את האמרה 'בעוצמה ובטוב לב', הנאמרת בהקשר לאייקידו. לחוות שיעור שמניע את הגוף, מפעיל את בלוטות הזיעה, מעלה את החיוך, ונותן גם קצת חומר למחשבה בסופו של דבר."

גיא טוטקה – דאן 2

מדריך קבוצות כפר סבא 1 וגני עם

"אנחנו יכולים לעבור חיים בוגרים שלמים בלי שנייה אחת של אלימות.
אנחנו יכולים לאבד חיים שלמים, בשנייה אחת של אלימות.
הרוצה בשלום שייכון למלחמה."

אמיר בן יוסף – דאן 3

מדריך קבוצת נורדיה

ירדן דגן – דאן 2

מדריך קבוצות כפר סבא 3

רני גרינברג – דאן 2

מדריך קבוצת כפר סבא 3

"אייקידו מהווה פלטפורמה ארוכת טווח להתפתחות והשתפרות. עם הזמן רמת הכושר והגמישות עולה ומאפשרת עבודה אינטנסיבית יותר למשך זמן רב יותר. הדרך המהירה ביותר להתקדמות היא דרך עבודה מדודה ומדויקת תוך שימת לב לדגשים ויישומם גם עם הגברת הקצב. העבודה בזוגות תוך חילופי תפקידים מתקיף-מותקף מאפשרים שיקוף של התרגול בדוג'ו לחיי היום יום אם זה בבית, בחברה או במקום העבודה"

אהרון אטלס – דאן 2

מדריך קבוצת כפר סבא 4

נדב נשר – דאן 1

מדריך קבוצות הילדים והנוער

הרנן גומלסקי – דאן 1

מדריך קבוצות הילדים והנוער